My pyráty...

Pokud máte rádi moře, yachting, srandu, pivo, atd., pak jste tady správně

HK - logo.jpg
Ubytování Hlavní město Praha.
  • Pokud máte vlastní loď a kapitánské zkoušky - přestaňte číst - máte problém vyřešen.
  • My ostatní se musíme spolehnout na charterové společnosti (podotýkám, že máme zkušenosti zatím pouze s chorvatskými společnostmi).
  • Nejjednodušší způsob nájmu jachty je mít známé, kteří se rezervací a pronájmem lodí zabývají. U nich je možnost dosáhnout na podstatně lepší cenu než jaké nabízejí klasické charterovky (jedná se o pronájem lodi). Cenu také hodně ovlivní včasná rezervace. Pokud si loď rezervujete rok dopředu je cena až o 10% nižší. Pokud chcete zkusit štěstí sami, obraťte se na nějaký rezervační systém.
  • Jeden z možných rezervačních systémů je zde: YACHTCHARTER .
  • V každém případě je nutné, aby jste měli v pořádku veškeré papíry od lodi, seznam posádky (nahlášený na příslušném kapitanátu), aby nedošlo k tzv. černému charteru. Jsou za to astronomický pokuty a spousta dalších nepříjemností.

Pozn: dobrá charterová společnost, nebo zprostředkovatel za Vás vše vyřídí, nebo přinejmenším dobře poradí, co máte dělat. Pokud si čímkoliv nebudete jistí, obraťte se s důvěrou na nás.

 

  • Další možnost, jak zlevnit nájem lodi je, spolehnout se na tzv. „Last minute". Stačí, pokud se zaregistrujete (napíšete e-mailovou adresu) na některé z jachtařských stránek - odkazy vlevo dole na naší hlavní straně. Potom Vám budou zajímavé nabídky chodit samy až domů.
  • Dále je možno cenu snížit vhodným výběrem lodi a počtu členů posádky, ale o tom až zase příště.

                                                     Viktor & Petr

Vis - přívoz

Vis - přívoz

* Děkujeme za návštěvu *
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one